Nikdy není
pozdě

Svatba
bez obřadu
 

Na Zlatém
jezeře

Úhrada platební kartou na místě není možná. Bezhotovostně lze zakoupit vstupenku on-line.

Aktuální protiepedemická nařízení jsou zde
 

VÝSTAVA v Městském divadle od 10. ledna do 31. března

 

PROGRAM na ÚNOR 2023

 

neděle 5. února v 10 hodin
městské divadlo Nový Bor
KÁJA A BAMBULÁČEK
BAMBULKOVÁ ŠOU

Bambulková šou 2022 s Kájou a Bambuláčkem je tady! Přijďte si s dětmi užít báječné představení plné písniček, tanečků a soutěží! Zazní nové písničky z připravovaného CD, ale nebudou chybět ani známé hity jako je Kulička, Kakadu anebo Dalmatin! Během představení se zaručeně nebudou bavit jenom děti, ale i jejich rodiče! Délka představení: 60 minut. KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě bez rozdílu věku) musí mít platnou vstupenku!
Těší se na vás Kája a Bambuláček!
vstupné: 350 Kč. Vstupenky nejsou na místa.
prodej vstupenek přes Ticketmaster
prodej vstupenek Kultura Nový Bor

 

 

středa 8. února
v 19 hodin
Navrátilův sál
DEGUSTACE VÍNA

z Vinařství Blatel z Blatnice pod Svatým Antonínkem
Společně ochutnáme 10 vzorků
vstupné: 250 Kč
prodej a rezervace vstupenek

 

 

pátek 17. února - městské kino
sobota 18. února - náměstí Míru

MASOPUST V DUCHU BRAZILSKÉHO KARNEVALU


prodej vstupenek na koncert a výstavu Jiřího Bárty 17.2. v městském kině 

 

Připravujeme na BŘEZEN 2023
 

pondělí 20. března
Městské divadlo Nový Bor

VÝCHOVNÝ KONCERT ZUŠ NOVÝ BOR
vstupné: 30 Kč
prodej a rezervace vstupenek

 

úterý 28. března v 19 hodin
Městské divadlo Nový Bor
Bratislavské hudební divadlo uvádí komedii

SYLVIA MILÁČIK

AUTOR: Albert Ramsdell Gurney
REŽIE:Soňa Ferancová
HRAJÍ:
Natália Puklušová, Vlado Černý, Anna Šišková, Marián Labuda
Muže středního věku změní náhodné setkání se Sylvií, nespoutanou, rozpustilou bytostí, jejímuž šarmu a mladosti se nedá nepodlehnout. Sylvia vtrhne jako tajfun do spořádané rodiny a úplně si omotá kolem prstu manžela, který už předtím byl hluboce nespokojený se svým životem. Po setkání se Sylvií naprosto změní dosavadní styl života. Místo, aby se věnoval své práci s financemi, raději se prochází po městě, snobské večírky vymění za noční romantické sedánky na lavičce v parku. Z jeho proměny je však naprosto nešťastná jeho manželka, které dosavadní způsob života vyhovoval, a kterou život bohatší střední vrstvy a učitelské povolání bohatě naplňuje. Sylvia Miláčik je komedie s písničkami, v níž nic není tak, jak navenek vypadá.
Mládeži do 15ti let nevhodné.
vstupné: 450 Kč
prodej a rezervace vstupenek


Výstava ve foyer: Janette de la Colette: Čas štěstí. Na schodech: fotografie: Jiří Haidl - příroda, Josef Jirásek - Sklářské řemeslo, v 1.patře: výstava o Bohumilu Hrabalovi - Jaroslav Střelka
 

Připravujeme na DUBEN 2023


Městské divadlo - foyer
středa 5. dubna od 17:00

VERNISÁŽ PUTOVNÍ VÝSTAVY ZUŠ

 

Navrátilův sál
úterý 11. dubna od 19 hodin

koncert legendární novoborské kapely
ZHASNI

Michal Vaněk, Kuba Horák a další
vstupné: 150 Kč
prodej a rezervace vstupenek

 

Navrátilův sál
středa 12. dubna v 19 hodin
DEGUSTACE VÍN

Společně ochutnáme 10 nejlepších vzorků z vybraného vinařství
vstupné: 300 Kč
prodej a rezervace vstupenek

 

Městské divadlo
úterý 18. dubna v 19 hodin
MINDGAME

Anthony Horowitz
Mindgame - Líbezné vyhlídky
Premiéra: 13.4.2018
Překlad: Dana Hábová. Dramaturgie: Jan Krupa. Scéna: Jaroslav Milfajt. Kostýmy: Hana Halberstadt. Hudba: Jan Matásek. Režie: Petr Halberstadt.
Miroslav Etzler, Petr Halberstadt, Gabriela Míčová
„Čistokrevný thriller. Zapomenete dýchat!“ Když se Mark Styler, autor „zaručeně pravdivých“ detektivních románů, pokouší získat rozhovor se známým sériovým vrahem Eastermanem, nemá ani ponětí do čeho se pouští. Napřed musí dostat souhlas Doktora Farquhara, podivínského ředitele psychiatrické léčebny Líbezné vyhlídky, v níž je Easterman držen. Brzy však zjistí, že nic není takové, jak se zdá. Například kdo je ve skutečnosti záhadný Borson? Odkud se přesně vzalo maso v mrazáku? Proč není kostlivec ve skříni? Další a další otázky roztáčí děsuplnou spirálu přicházejících odpovědí...
vstupné:
prodej a rezervace vstupenek

 

 

__________________________________________________________________________________________________________

BYLO:

SRPEN 2022


Kostel Nanebevzetí Panny Marie Nový Bor
Neděle 14. srpna od 18 hodin

JIŘÍ BÁRTA (violoncello), PETR HOSTINSKÝ (varhany)
Koncert je součástí programu Mariánských slavností 
a koná se v rámci Dvořákova festivalu
pod záštitou starosty města Nový Bor Mgr. Jaromíra Dvořáka 
prodej a rezervace vstupenek
vstupné: 100 Kč

 

 Městský park v Novém Boru bude opět středobodem Mariánské slavnosti. Návštěvníci tradiční akce, která proběhne od 12. do 14. srpna 2022,
 se mohou těšit na bohatý hudební program, taneční a výtvarné workshopy, výstavy, řemeslné trhy, pohádky a atrakce pro děti.
 Slavnosti zahájí v pátek 12. srpna v 17 hodin českolipská kapela BanWorks hrající melodický rock s jižanskými prvky.
 Letní pohodu navodí skupina Švihadlo, která u nás už bezmála čtyři dekády hrdě třímá prapor stylů reggae a dub.
 Závěr večera bude patřit pop-rockové formaci Botox s frontmany Janem Kopečným a Petrem Ryšavým, známými muzikálovými zpěváky a herci.

 V sobotu 13. srpna od 10 hodin ožije park programem pro děti. Vyřádit se mohou až do podvečera v Tajuplném světě podivuhodných her Jiřího Šebesty, na velké   pirátské lodi, horolezecké stěně, svézt se vláčkem. Nejen dětské návštěvníky zabaví vystoupení šermířů SHŠ Garde ze Cvikova (10:30 a 15:00). Zklidnění   nabídne pohádka Vávra miluje hasiče v podání souboru loutkového alternativního divadla Čmukaři Turnov (11:00) nebo pohádkový muzikál z jihočeského   dvorku Jmenuji se Orel (15:30), v němž Divadlo Kampa rozehraje příběh slepice, která se nebála roztáhnout křídla a předvést orla, i když ho nikdy neviděla.

 Bez ohledu na věk si mohou návštěvníci zkusit vyrobit obří masku s brazilským výtvarníkem a loutkařem Gilem Contim (14:00), který se v Novém Boru   představil během letošního Masopustu. Rozhýbat tělo si pak mohou při tanečním workshopu s Markem Švarcem (16:30). Kulturní zážitek slibuje vernisáž výstavy   fotografií a básní reportéra ČT Davida Macháčka pod širým nebem (18:00).

 Hudební část programu nabídne koncert Fiddlefarm bandu (14:00), domácí kapely Optimik (17:00). Navečer zahraje Vanua 2, která spojuje excelentní hudebníky   z legendární kapely Blue Effect a zpěváka z ostrova Vanuatu s hlasem Seala Yannicka Teviho (18:30). Závěr bude patřit skupině Amusement Park, složené ze   špičkových hudebních osobností, které mají za sebou působení v nejpopulárnějších a nejoriginálnějších českých kapelách, Kaie Brown (N.O.H.A.), Michalovi   Šupákovi (Charlie Straight) a Jakubovi Antlovi (Nightwork) (20:30).

 Po celý den bude v parku probíhat řemeslný trh, samozřejmostí je možnost koupě něčeho dobrého na zub.

 V komorním duchu se ponese nedělní program v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Dopoledne proběhne tradiční mše svatá (10:00) a pouť ukončí  podvečerní koncert v podání Jiřího Bárty (violoncello) a Petra Hostinského (varhany), který se uskuteční v rámci Dvořákova festivalu (18:00).

 Jiří Bárta patří ke světové špičce violoncellistů své generace. V rámci své rozsáhlé koncertní činnosti vystupuje ve spolupráci s předními interprety a orchestry ve   významných koncertních síních a na festivalech po celé Evropě, v Americe, Japonsku a Austrálii. Je iniciátorem, uměleckým ředitelem a spoluzakladatelem   Mezinárodního hudebního festivalu komorní hudby v Kutné Hoře. Je držitelem řady významných ocenění. Vstupné na tento ojedinělý hudební zážitek je za   symbolickou cenu 100 Kč. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na www.divadlonb.cz/program

 

 

Novinky